Dôležité Hračky pre karosárov

 

Inovatívny výrobca BETAG

 

  

TRI ORIEŠKY PRE..KAROSÁRA

 

1.FLATLINER >     náprava plechu bez demontáže 

Zaradenie Flatliner je inovatívna karosárska zostava na opravu malých a stredných havarijných škôd na karosérii. Používa sa na oceľové a hliníkové plechy. Oprava sa vykonáva len z vonkajšej strany, takže demontáž plechu alebo jeho nahradenie nie je potrebné. .

 

 

 

  

2.T-HOTBOX PDR >     keď padali krúpy 

Moderný indukčný nahrievač HotBox od firmy Betag spoľahlivo a rýchlo nahreje diely karosérie. Je vhodný na opravu drobných poškodení karosérie bez poškodenia laku napr. odstraňovanie alebo zmierňovanie preliačin rôzneho druhu, odstraňovanie nálepiek, označení alebo nahriatie zhrdzavených spojov. Bonusom je možnosť odstraňovať sklo. T-Hotbox PDR je zariadenie zamerané na preličiny. Čas a intenzita nahrievania je nastaviteľná. Výnimočný je v tom, že má špeciálny tvar nástavca s otvorom, zapínanie a vypínanie na nástavci a nástroj vibruje.

 

 

 

 

    HOTBOX indukčná zostava                                                T-HOTBOX PDR kufrík  zameraný na preliačiny

            

 

3.PLASTIC REPAIR >     diera v plaste

Firma Betag vytvorila jednoduché zariadenie na opravy plastov na základe zvárania, ktoré je možné jedine s pomocou termoplastov. Zváranie plastov naráža na malý zádrhel, a tým je fakt, že sa človek musí trafiť do rovnakého plastu. Preto firma Betag v tejto opravnej sade dodáva aj PT nôž, ktorým si je možné kus plastu odrezať alebo vytvoriť rovnaký diel. Opravované miesto sa musí vyčistiť, plast sa potom pomocou zváracej špičky nazvára do výrezu. Drážka v tvare V zabezpečuje potrebné roztvorenie a nahriatie plastu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktické ukážky zariadení značky Betag Innovation sme robili na našom trojdielnom školení "Novodobé klampiaske opravy" v marci minulého roka: http://www.homola.sk/fotky-kolenie-klampiarina-a591?c=591&fotky-kolenie-klampiarina&page=1#foto-k-clanku-box  , pričom sme mali každé śkolenie vypredané do prasknutia. 

 

Zariadenia Betag a mnohé iné, sú intenzívne predvádzané klampiarskym profesionálom pánom Schibim (FR) na vzdelávacích kurzoch pre klampiarov siete Porsche Česká Republika, kde sme odborným garantom.

 

 

V prípade otázok a záujmu o zariadenia kontaktujte naše obchodné oddelenia na jednolivých pobočkách na Slovensku alebo v Čechách.