MOMENTOVÉ NÁRADIE

Bez ohľadu na to, či je mechanické alebo elektronické, momentové náradie od STAHLWILLE sľubuje absolútnu presnosť a vyznačuje sa niektorými jedinečnými vlastnosťami, ktoré uľahčujú život používateľovi.

  KATALÓG pdf

 

 Dotiahnutie skrutky pomocou uťahovacieho momentu alebo uhla natočenia zaručuje, že pri každej skrutke je dosiahnutá vysoká kvalita skrutkového spojenia. To je jediný spôsob, ako vytvoriť trvale bezpečné spojenia, ktoré vydržia očakávané prevádzkové požiadavky.Pritom treba zohľadniť:

 PDF katalóg online

Moderné materiály ako uhlík, hliník, zliatiny horčíka alebo plasty, ktoré znižujú hmotnosť, zároveň sú však citlivejšie a krehkejšie ako klasické materiály, napríklad oceľový plech, a vyžadujú dotiahnutie s výrazne nižšími uťahovacími momentmi.

 

Vzhľadom na to rastie dôležitosť dokumentácie všetkých skrutkových spojov vo všetkých priemyselných odvetviach. Na tomto pozadí sa momentové náradie s možnosťou zaznamenávania stáva konkurenčnou výhodou.

 

Spoločnosť STAHLWILLE má pre všetky tieto požiadavky vhodné riešenia. STAHLWILLE, ako jeden z priekopníkov v oblasti momentového náradia, rozpoznáva nové požiadavky skôr ako mnoho iných spoločností - a zákazníkom ponúka špičkové momentové náradie, ako aj vynikajúce poradenstvo a prvotriedne služby. Dnes aj zajtra - s istotou. 

 

 

 HOMOLA viac ako 20 rokov distribuuje, nastavuje a kalibruje toto náradie a môže sa za neho zaručiť! Je to produkt pre náročných a veľmi trvácny. 

 

Potrebujete poradiť? sme tu pre vás 0905/200 100