O 3 roky staršia ako naša republika, a pritom moderná a ponúkajúca najnovšie technológie. Naša spoločnosť HOMOLA s.r.o., ktorá sa venuje hlavne autoservisnej technike, oslavuje 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu.

 

 

Od roku 1990 sme vyrástli, dospeli a stali sa stabilným hráčom na trhu. Teraz sme v najlepších rokoch a tešíme sa, že náš vek oceňujete aj vy. S vekom rástlo aj naše portfólio služieb a našim klientom teraz poskytujeme od predaja autoservisnej techniky, dopravy tovaru, montáže a uvedenia prístrojov do prevádzky, zaškolenia obsluhy, kalibráciu prístrojov až po záručný i pozáručný servis. 

 

Rokmi sme zbierali stále zaujímavejších a väčších klientov a môžeme sa pochváliť spoluprácou so značkovými servismi, importérmi zahraničných vozidiel, spoločnosťou SLOVDEKRA, prevádzkovateľmi liniek STK a mnohými ďalšími významnými partnermi v automobilovej doprave.

 

Bez našich dodávateľov by sme však nedocielili tak vysokú spokojnosť u zákazníka. Vybrali sme si iba špičkovú kvalitu a s týmito firmami spolupracujeme už 20 rokov bez zmeny. Naša spolupráca tak stojí na dôvere a priateľských vzťahoch.

 

Osvedčených dodávateľov síce nemeníme, ale na modernizáciu a prospešné zmeny sme sa orientovali v iných sférach. V roku 2002 sme získali certifikát kvality podľa normy  ISO 9001:2000 a zamestnanci každoročne absolvujú niekoľko interných a zahraničných školení. Okrem toho školíme aj zákazníkov, študentov i učňov odborných škôl a učilíšť. Investície do našich zamestnancov sa nám vracajú v dobrom . Veľa z nich v našej rodinnej atmosfére pracuje už od založenia spoločnosti a my sa na nich môžeme 100% spoľahnúť.

 

Napriek tomu, že v roku 2015 nás náhle opustil zakladateľ spoločnosti Ing. Igor Homola, manželka s dcérami rodinnú firmu úspešne vedú ďalej. Nepoľavili v rozvoji a vybudovali novú prevádzku pre pobočku v Brne. V roku 2018 sa pustili do redizajnu loga a celkovej modernizácia vizuality spoločnosti. V minulom roku firma získala aj medzimárodný certifikát SNAS pre kalibračné laboratória, a tým sa stali autorizovaným a akreditovaným laboratóriom na Slovensku zároveň. V roku 2019 sa, aj napriek náročnej zmene zákonov, všetci naši pracovníci úspešne certifikovali pre výkon kalibrácií na staniciach STK. 

 

Snažíme sa nezaspať na vavrínoch a neustále prinášať niečo nové. Vzdelávame sa, zdokonaľujeme a to všetko pre vás. Za 30 rokov sme toho dosiahli veľa a my sme radi, že ste boli pri tom. To, že naši klienti sú spokojní a za tie roky vedia, že sa na nás môžu spoľahnúť, je našim hnacím motorom aj teraz a dávajú nám silu a chuť do ďalších rokov. Radi by sme sa im preto touto cestou poďakovali.  Ďakujeme za 30 rokov dôvery, aj naďalej sa budeme snažiť dvíhať kvalitu servisných služieb a prinášať vám všetkým, klientom a zamestnancom, len to najlepšie.