7.6.2013  vyhlásenie víťazov Okolo Slovenska 2013

Bratislava - Eurovea

 

Prinášame Vám zaujímavé fotografie (viď fotogaléria pod článkom)

Andrle a Padrnos - silná trénerská dvojka na Okolo Slovenska 2013

Celkovým víťazom pretekov sa stal 20. ročný Čech Petr Vakoč z tímu Etixx-Ihned. Tento mladý, v uplynulom roku vzniknutý tím, šikovne vedie bývalý známy cyklista René Andrle. Na pretekoch Okolo Slovenska tento tím viedol dokonca aj Pavel Padrnos, bývalý domestik Lanca Armstronga! Nečudo, že ich zverenec pretavil silnú motiváciu do výborného výsledku.  Vakoč v celkovom poradí triumfoval pred Slovincom Timom Mikeljom s náskokom až 29 sekúnd. Zo Slovákov sa najlepšie umiestnil Maroš Kováč - jazdec tímu Dukla Trenčín Trek, ktorý obsadil celkovú tretiu priečku. Sme radi, že slovenský tím Dukla Trenčín Trek obhajuje pozíciu silného tímu a vybojoval si miesto na stupienkoch celkových víťazov. 

 Maroš Kováč Dukla Trenčín Trek a víťazný Homola dresAndrle a Padrnos - koho zasluhou vyhral Vakoč :) ?

 

Snom športového manažéra tímu Dukla Trek, Jána Valacha (celkový víťaz Okolo Slovenska z roku 1996), bude bezpochyby prelomiť 8 ročnú pauzu Slovákov na poste Celkový víťaz. Výsledky boli vyhlásené v Bratislave na námestí pri OC Eurovea 7. Júna. Ocenení neboli iba pretekári, ale aj prítomné detičky, či diváci, ktorí prišli na bicykli.

 

 

 

 ************************************************************************************************************************

6.6.2013

Medzinárodný etapový cyklistický pretek OKOLO SLOVENSKA a HOMOLA Ružomberok

 

Práve dnes 6.6. 2013 prefrčal pelotón medzinárodných cyklistov preteku OKOLO SLOVENSKA priamo okolo našej pobočky v Ružomberku v časti Biely Potok.  Tieto preteky popularizujúce našu krásnu krajinu podporujeme už niekoľko rokov a sme radi, že môžeme byť pri tom.

 

Jazdcov 17 tich tímov sa nám dnes podrilo zachytiť s našou predajňou HOMOLA Ružomberok v pozadí:

Pelotón OKOLO SR pri predajni HOMOLA Rožomberok

 

 Cyklisti medzinárodných pretekov Okolo SR a predajňa HOMOLA Ružomberok

 

OKOLO SLOVENSKA:

 

Uz mnohe roky nami sponzorovany medzinárodný etapový pretek Cyklistov Okolo Slovenska začal  v utorok 4.6 v Kosiciach a skonci v Bratislave 8.6 (uvidíme ako trasu ovplyvnia záplavy)

 

Pozrite si jednotlive etapy a vycihajte si peloton!

 

Je to ako vceli roj iduci nezastihnutelnou rychlostou!

Budete sa citit skoro ako na Tour de France.

 

viac info na:  http://www.cyklistikaszc.sk/sk/okolo-slovenska-2013

alebo na ich FB: https://www.facebook.com/#!/pages/Okolo-Slovenska/203986166309340?fref=ts

Víťaz 1.daždivej etapy Okolo Slovenska a Homola s.r.o.