Autoservisná technika Homola.sk

Značkový autoservis

Homola Ružomberok zariadila priestranný značkový autoservis. Vďaka piestovým zdvihákom zapusteným v podlahe je hala priestranná, pracovný priestor väčší. Do tohoto pracoviska boli z našej strany navrhnuté zdviháky s nosnosťou 3,5t a 5,5t a dva rôzne uchytávacie spôsoby, jeden cez štvorcové platne, druhý cez klasické ramená. Štvorhranné piesty zdvihákov sú charakteristické pre model ZS Square II od nemeckého výrobcu MAHA. Pracovisko merania podvozku bolo zladené do modro-šedej ako nožnicový zdvihák pre účel geometrie , tak aj presná 3D geometria výrobcu Beissbarth.

Značkový autoservis

MRJ autoservis Zvolen

Dodali sme OMCN zdviháky aj pre firmu MRJ Autoservis s.r.o. vo Zvolene, ktorá poskytuje kvalitné a komplexné služby v oblasti automobilového opravárenstva. Konkrétne OMCN 402/LS elektro-hydraulický, OMCN 119/Gamma elektromechanický a OMCN 199/ RX zdviháky. - realizácia Homola Ružomberok

MRJ autoservis Zvolen

KIA Dunajská streda

Ako vyrastie značkový servis? S vybavením a službami od HOMOLU rýchlo! Vaša prázdna hala sa vďaka nášmu autoservisnému vybaveniu a odborným službám (dovoz, montáž, uvedenie do prevádzky, zaškolenie) premení na moderný reprezentatívny autoservis. Aj po kolaudácii sa o Vašu dielnu budeme naďalej poctivo starať. Vykonávame kalibrácie strojov, údržby, opravy, dodávame náradie a postaráme sa Vám aj o revízie zdvihákov a kalibrácie určených meradiel. U koho by ste našli toľko služieb pokope? Naše dvere sú pre vás otvorené a budeme sa tešiť novým výzvam v podobe vašej investície.

KIA Dunajská streda

2-piestový zdvihák a ramená skryté v podlahe

MAHA ZS 5.50 SU s ramenami pre športové vozidlá a nosnosťou 5t. Zvládnu zdvihnúť všetky súčasné modely VW Crafter a MB Sprinter. V júli 2015 sme dodali a spojazdnili túto vychytávku na západnom Slovensku firme Záhrady a závlahy s.r.o.

'' Ručne odklopíte dvierka a vysunú sa piesty zdviháka. Keď pracujete, otvory môžu byť bezpečne zatvorené. ''
2-piestový zdvihák a ramená skryté v podlahe

Empark Trnava

Radi by sme sa popýšili nákladným servisom, ktorý sme realizovali na prelome rokov 2013/2014 pre firmu EMPARK. Tá ponúka komplexné služby pre kamionistov od ubytovania, občerstvenia, čerpacej stanice až po servis truckov. Raj pre kamionistov - to je Empark Trnava! http://www.homola.sk/prehliadky/1/

Empark Trnava

TT-car Trnava

V apríli 2014 sme zariadili nový autoservis na princípe aktívneho príjmu - vozidlo pri príjme do autoservisu podstúpi komplexnú vstupnú kontrolu. Odhalia sa tak závady, o ktorých majiteľ a prijímací technik nemuseli tušiť. TT-caru sa princíp osvedčil už od roku 2012 na prevádzke v Nitre.

TT-car Trnava

Galimex Žilina a Martin

Galimex Žilina - je naším verným zákazníkom už dlhé roky, touto cestou im srdečne ďakujeme za prejavenú a trvalú dôveru v naše služby a zariadenia. Našimi spoločnými projektami bolo vybavenie servisov časti Audi, Škoda a VW v Žiline ako aj v Martine.

Galimex Žilina a Martin

Porsche Inter Auto Nové Zámky s.r.o. - Škoda

Porsche Nové Zámky- náš dobrý zákazník- má od nás viacero zariadení: V časti s predajom značky Škoda je vybavenie: tester tlmičov spolu s brzdovou stolicou MAHA, najpresnejšia geometria Beissbarth regloskop AGM, prístroje ako mikrometer, multimeter, otáčkomer, deformačný tlakomer, teplomer VAS 6519, refraktomer, analyzátor spalín SUN MGA a iné. Všetko pravidelne kalibrujeme.

Porsche Inter Auto Nové Zámky s.r.o. - Škoda
Chcete sa dozvedieť viac?
Zavolajte nám
Bratislava:0905 200 100
Ružomberok: 0905 300 100
Košice:0915 700 100
Brno: +420 602 588 178
Praha: +420 725 499 333