MAHA tester svetlometov je jediné zariadenie na svete, schválené na testovanie svetlometov nového VW Touareg.

 

MAHA je prvý a zatiaľ jediný dodávateľ, ktorý získal oficiálne schválenie od výrobcu Volkswagen AG testovať a nastavovať svetlomety v rámci celého koncernu na novom VW Touareg.

 

 

Špeciálne požiadavky vyžadujú špeciálne riešenia. Z tohto dôvodu vyvinula MAHA verziu softvéru špecificky prispôsobenú na mieru pre potreby Volkswagen AG pre osvedčené nastavovacie zariadenie svetlometov MLT 3000. S VAS 621 001 verziou pre Volkswagen, je MAHA v súčasnosti jediným výrobcom ponúkajúcim produkt, ktorý získal oficiálne schválenie pre skupinu Volkswagen pre použitie vo svojich autorizovaných dielňach. Nové svetlomety Touareg sa môžu nastavovať len pomocou tohto zariadenia – za predpokladu, že je použitý najnovší softvér VAS. A s dobrým dôvodom!

 

Nový model Touareg dáva zákazníkovi možnosť voľby medzi dvomi variantami svetlometov: LED alebo LIGHT - Matrix LED svetlomety. "Oboje môžu byť správne kontrolované s naším zariadením, výberom vhodného režimu a upravené v súlade so špecifikáciami výrobcu," vysvetľuje Christian Thalheimer, produktový manažér v MAHA. "Sme hrdí na to, že sme jediným výrobcom, ktorý dokáže ponúknuť zariadenie, ktoré spĺňa vysoké požiadavky skupiny Volkswagen Group."

 

Najmodernejšie, komplexné osvetľovacie systémy s mnohými ďalšími funkciami zaisťujú nielen lepšiu bezpečnosť vďaka lepšiemu osvetleniu ciest a zníženiu oslnenia a rušivých odrazov; takisto neustále vytvárajú nové výzvy pre výrobcov testovacieho zariadenia. MAHA ponúka inovatívne technológie a vďaka svojej medzinárodnej siete predajcov, ponúka komplexné individuálne poradenstvo a vynikajúce služby – nie len v oblasti technológie testovania svetlometov.

 

Aj Homola spol. s r.o. má pre vás v ponuke tento regloskop